Een foto van jou alleen, samen met je familie of met alle vriendinnen. Bij portret- en groepsfotografie ben jij of zijn jullie altijd het onderwerp.
Portret- en groepsfotografie op locatie
Met veel passie maak ik al jaren leuke en verassende fotoshoots op unieke locaties. Omdat ik op veel plekken ben geweest, heb ik altijd wel een locatie die aansluit bij jullie wensen en de stijl van de shoot. Originaliteit, echte sfeerimpressies en ontspannen fotografie vind ik belangrijk bij deze shoots.
Duur en oplevering foto’s
De portret- en groepsfotografie duurt meestal een dik uur, waarna jullie alle nagewerkte foto’s online kunnen bekijken en direct kunnen downloaden. Zo hebben jullie alle foto’s digitaal en in de hoogste resolutie.
Wil jij meer informatie over portret- en groepsfotografie? Neem vrijblijvend contact met ons ons op via de mail, via facetime of een persoonlijk gesprek in onze studio.